Středa, 26 srpna, 2026
Home Čluny a motory Tašky, batohy a pouzdra Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box – recenze a zkušenosti

Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box – recenze a zkušenosti

Objevte krabičku Plano Edge 3700 Swimbait Box – ideální řešení pro ukládání a organizaci vašich návnad a rybářských potřeb.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Úvod

V dnešním článku se podíváme na inovativní produkt, který nadchne všechny vášnivé rybáře – Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box. Tento mimořádný organizér je navržen tak, aby splnil požadavky nejen profesionálních rybářů, ale i nadšenců, kteří chtějí mít své nástrahy a rybářské vybavení vždy po ruce. V následujících odstavcích se zaměříme na klíčové vlastnosti krabičky, její materiál a design, a také na to, jak může výrazně zjednodušit vaše rybaření. Pojďme se ponořit do detailů, které dělají tuto krabičku nezbytným společníkem na vodě.

➡️ DO OBCHODU

Plano EDGE™ Swimbait Box pojme a ochrání až 24 swimbaitů.

Díky gravitaci jsou nástrahy zavěšeny a zvednuty, což brání deformaci ocasů a zachovává jejich chod. Ochranu zajišťuje antikorozní technologie Rustrictor™ a vodotěsné těsnění Dri-Loc® O-kroužkem proti vlhkosti.

  • Ukládejte a chraňte až 24 swimbaitů, udržujte je v perfektním stavu
  • Těsnění Dri-Loc O-kroužek zachovává vodotěsnost po zavření
  • Přepážka WaterWick™ s vlhkost pohlcujícím sáčkem chrání před rzí a korozí
  • Systém EZ Label™ pro snadnou organizaci a křišťálově čisté polykarbonátové víko DuraView™ pro rychlou identifikaci obsahu
  • Technologie Rustrictor™ proti korozi poskytuje 360° ochranu před rzí a vlhkostí
  • Konstrukce s ocelovými čepy a jednoruční západkou pro bezpečné otevírání a zavírání
  • Rozměry :22,91 cm D x 35,6 cm Š x 6,71 cm V

Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box
Hodnocení našich zákazníků

99%

Druh rybolovu Přívlač
Rozměr 23×35,6×6,7 cm
Výrobce PLANO
Parametry

➡️ DO OBCHODU

Představení Plano Krabičky Edge 3700 Swimbait Box

Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box je dokonalým řešením pro každého nadšence do rybaření. Tato krabička nabízí vynikající organizaci a ochranu pro vaše nástrahy. Navržena tak, aby splnila potřeby moderních rybářů, poskytuje flexibilitu a jednoduché skladování.

Klíčové vlastnosti

  • Odolnost a kvalita: Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají nárazům a vodě.
  • Organizace: Flexibilní přihrádky, které umožňují přizpůsobení prostoru podle velikosti nástrah.
  • Přenosnost: Lehké provedení a ergonomická rukojeť pro snadné přenášení.

Jak používat Plano Edge 3700 Swimbait Box

Použití krabičky je jednoduché a přehledné. Zde je pár tipů, jak s ní efektivně pracovat:

Začínáme

  1. Otevřete krabičku a zkontrolujte, zda jsou všechny přihrádky správně uspořádány.
  2. Umístěte své nástrahy do příslušných přihrádek podle velikosti a typu.
  3. Uzavřete krabičku a ujistěte se, že dobře těsní.

Výhody používání této krabičky

Stejně jako u mnoha produktů značky Plano, i tato krabička poskytuje několik výhod:

Efektivita a úspora času

Rybáři oceňují rychlost, s jakou mohou najít potřebné nástrahy, což přímo ovlivňuje jejich úspěch při rybolovu.

Trvanlivost

Vzhledem k její odolné konstrukci je tato krabička navržena tak, aby sloužila po dlouhou dobu, čímž se ušetří peníze na častých výměnách.

Kde koupit Plano Krabičku Edge 3700 Swimbait Box

Pokud máte zájem o zakoupení tohoto produktu, můžete se podívat na tento odkaz, kde najdete více informací a možnosti nákupu.

Závěr

Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box představuje skvělý doplněk pro každého rybáře. Její kvalita a organizace pomáhá zvyšovat úspěšnost při rybolovu. Nezapomeňte investovat do kvalitního vybavení, které vám usnadní váš lov!

rybareni

➡️ DO OBCHODU

Často kladené otázky – Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box

Co je Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box?

Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box je specializovaná krabička navržena pro bezpečné uchovávání a organizaci swimbait umělých nástrah. Je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost produktu.

Jaké jsou rozměry této krabičky?

Tato krabička má standardní rozměry 35,5 cm x 22,9 cm x 5,1 cm, což jí činí ideální pro transport a uskladnění různých nástrah.

Jaké další funkce má Plano Krabička Edge 3700?

Krabička Edge 3700 nabízí integrované oddělovače pro flexibilní organizaci, odolné víko proti poškrábání a vodotěsné těsnění, které chrání nástrahy před vlhkostí.

Je krabička kompatibilní s ostatními modely Plano?

Ano, Plano Krabička Edge 3700 je navržena tak, aby byla kompatibilní s ostatními modely v sérii Edge, což umožňuje snadné skládání a kombinování různých krabiček.

Jaká je záruka na tuto krabičku?

Plano nabízí záruku na výrobní vady, která pokrývá materiály a zpracování. Pro více informací se doporučuje navštívit oficiální web výrobce.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

  • Model: Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box
  • Design: Speciálně navržena pro uložení swimbait nástrah
  • Materiál: Vysoce kvalitní plast, odolný proti prasknutí
  • Kapacita: Vhodná pro uložení několika swimbaitů různé velikosti
  • Organizace: Vnitřní přepážky umožňují individuální uspořádání
  • Uzavírání: Bezpečné a snadno ovladatelné víko
  • Voděodolnost: Ochrana proti vlhkosti a nepříznivým povětrnostním podmínkám
  • Doplněk: Speciální produkt pro rybáře, kteří preferují swimbait nástrahy
  • Značka: Renomovaný výrobce rybářských potřeb
  • Benefity: Zlepšuje organizaci rybářského vybavení a usnadňuje přístup k nástrahám

Tašky, batohy a pouzdra

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plano Krabička Edge 3700 Swimbait Box – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU