Čtvrtek, 27 srpna, 2026
Home Čluny a motory Tašky, batohy a pouzdra Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava – recenze a zkušenosti

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava – recenze a zkušenosti

Objevte stylovou a praktickou dokladovku Mercucio Natural Vzor 47 s motivem kapří hlavy, ideální pro každodenní použití.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Úvod k článku o Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava

V dnešním článku se podíváme na unikátní kousek, který spojuje funkčnost s originálním designem – Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava. Tento výrobek nejenže nabízí praktické řešení pro uchování vašich dokladů, ale zároveň se pyšní atraktivním vzorem inspirovaným přírodou. S důrazem na kvalitu materiálů a precizní zpracování se dokladovka stává nejen každodenním pomocníkem, ale také stylovým doplňkem pro každého milovníka přírody a rybaření. Pojďme se podívat blíže na její vlastnosti, design a vše, co ji činí výjimečnou.

➡️ DO OBCHODU

Rybářský obal na doklady s motivem na přední straně.

Praktická kožená rybářská dokladovka pro nadšence. Dokladovka je přesně vytvořena na to, aby se do ní vešel rybářský průkaz, jakož i menší doklady.

Členění dokladovky:
– 2 průhledné záložky na větší doklady
– 2 průhledné záložky na menší doklady

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava
Hodnocení našich zákazníků

99%

Barva Natural
Výrobce MERCUCIO
Parametry

➡️ DO OBCHODU

Co je to Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava?

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava je stylová dokladovka, která kombinuje praktičnost s unikátním designem. Tento kousek vybavení je ideálním doplňkem pro rybáře, kteří chtějí mít svůj doklady na jednom místě a v bezpečí. S motivem hlavy Kapr poskytuje všechny potřebné funkce k tomu, aby byla vaše dokladovka nejen funkční, ale i módní.

Design a materiál

Dokladovka je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Motiv Kapr dává dokladovce specifický vzhled, který ocení každá osoba, jež má ráda rybaření. Vnitřní část je navržena tak, aby bezpečně uchovala vaše doklady a jiné drobnosti.

Funkčnost dokladovky

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 je navržená s ohledem na praktičnost. Obsahuje:

  • Více přihrádek pro karty a doklady
  • Vnitřní kapsu na hotovost
  • Šikovný prostor pro drobnosti, jako jsou vizitky či malé poznámky

Je ideální pro každodenní použití nebo na rybářské výlety.

Proč si vybrat právě tuto dokladovku?

Pokud hledáte kombinaci stylu a praktičnosti, Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava je skvělou volbou. Je to více než jen obyčejná dokladovka; je to výraz vašeho zájmu o rybaření a přírody. Navíc je dostupná za příznivou cenu, což ji činí přístupnou pro všechny rybáře.

Kde ji koupit?

Dokladovku můžete zakoupit v mnoha obchodech, které se specializují na rybářské vybavení. Pro více informací o rybářských doplňcích doporučujeme navštívit tento článek, kde najdete užitečné rady a tipy.

Závěr

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava je výjimečný produkt, který nelze opomenout. Ať už jste vášnivý rybář nebo jen hledáte funkční a stylovou dokladovku, tento kousek splní vaše očekávání. Investujte do kvality a udržujte své doklady v bezpečí s touto okouzlující dokladovkou!

rybareni

➡️ DO OBCHODU

Často kladené otázky o Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava

Co je Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava?

Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava je stylový a praktický doplněk, který slouží k organizaci vašich dokladů a osobních věcí. Je vyroben z kvalitních materiálů a design je inspirován přírodou.

Jaké jsou rozměry dokladovky?

Dokladovka má rozměry 10 x 15 cm, což ji činí ideální pro uložení karet, dokladů a dalších drobností.

Je dokladovka voděodolná?

Ačkoli je dokladovka vyrobena z odolného materiálu, doporučujeme se vyhnout přímému kontaktu s vodou, abyste zajistili její dlouhou životnost.

Jaká je péče o dokladovku?

Pro čištění dokladovky používejte jemný vlhký hadřík. Vyhněte se agresivním čisticím prostředkům a vysokým teplotám, které by mohly poškodit materiál.

Kde mohu dokladovku zakoupit?

Dokladovku Mercucio Natural Vzor 47 Kapr Hlava můžete zakoupit v našem e-shopu nebo v kamenných prodejnách, které se specializují na módní doplňky.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

  • Typ produktu: Dokladovka (pouzdro na doklady)
  • Název: Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava
  • Materiál: Kvalitní a odolný přírodní materiál
  • Design: Vzor s motivem kapra, originální a atraktivní vzhled
  • Funkčnost: Úložný prostor na doklady, karty a další důležité dokumenty
  • Rozměry: Kompaktní, ideální pro každodenní použití
  • Cílová skupina: Vhodné pro milovníky přírody a rybaření
  • Použití: Skvělé pro osobní nebo profesionální využití
  • Výhody: Chráněné doklady, snadná organizace a přístup k dokumentům

Tašky, batohy a pouzdra

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mercucio Dokladovka Natural Vzor 47 Kapr Hlava – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mrkněte na rybářský obchod, který doporučujeme pro výběr vybavení i doplňků.ZÍSKAT SLEVU