Pondělí, 24 srpna, 2026
Home Značka Mivardi Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro – recenze

Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro – recenze

Objevte Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro – dokonalou kombinaci pohodlí a stylu pro vaše rybářské dobrodružství.

➡️ DO OBCHODU

Kategorie:

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Úvod

V oblasti rybaření se pohodlí a ergonomie stávají čím dál tím důležitějšími faktory, které ovlivňují celkový zážitek z pobytu u vody. Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro představuje ideální kombinaci moderního designu, funkčnosti a praktičnosti. Tento článek se zaměří na hlavní vlastnosti, které tohle křeslo nabízí, a jak může obohatit každou rybářskou výpravu. Ať už jste zkušený rybář nebo začátečník, křeslo CamoCODE Quattro vám zajistí pohodlí, které si zasloužíte, a umožní vám tak plně si vychutnat poklidné okamžiky strávené při vodě. Pojďme se podívat blíže na to, co dělá toto křeslo výjimečným.

➡️ DO OBCHODU

Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro

  • Luxusní verze našeho nejprodávanějšího křesla Comfort Quattro s extrémně pohodlnou fleecovou matrací v moderním designu CamoCODE.

    Využívá oblíbený a naprosto spolehlivý systém sklápění opěradla při nadzdvihnutí opěrek rukou. Je postaveno na extrémně lehkém a pevném hliníkovém rámu s nosností 160 kg. Křeslo je vybaveno nově navrženými patkami proti zaboření a novými zámky aretace nohou v unikátním designu Mivardi. Čtyři samovýsuvné teleskopické nohy lze ovládat jednoduchým stisknutím páčky aretace.

    Přepravní tašku vhodnou pro tento produkt naleznete v souvisejícím zboží. Tato taška není součástí balení, jedná se o samostatný produkt.

  • Série: Mivardi CamoCode
    Područky

    ano
    Polohovatelné

    ano
    • Hmotnost 5,43kg
    • Rozměr sedací části (šířka x délka) 55 x 45cm
    • Rozměr zádové části (šířka x délka) 55 x 71cm
    • Výška sedáku od země (od – do) 37 – 55cm
    • Nosnost 160kg
    • Barva Camo CODE
  • 2 249 Kč
    Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro

  • Výrobce:
    Mivardi
  • ➡️ DO OBCHODU

    Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro: Komfort a Styl pro Každého Rybáře

    Úvod do světa Mivardi

    Mivardi je značka, která se stala synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti rybaření. Jejich **křesla** a další vybavení se vyznačují skvělým zpracováním a pohodlím, které ocení každý nadšený rybář.

    Design a Materiály

    **Křeslo CamoCODE Quattro** se pyšní moderním a atraktivním designem, který je ideální pro venkovní použití. S jeho **camo** vzorem se snadno začlení do přírody a poskytuje rybářům diskrétnost při jejich rybářských výpravách.

    Hlavní Vlastnosti Křesla

    • Snadná nastavitelnost: Křeslo má několik polohovacích mechanismů, což umožňuje uživateli najít ideální pozici pro maximální pohodlí.
    • Odolnost: Všechny materiály použité při výrobě Křesla CamoCODE Quattro jsou voděodolné a odolné vůči vyblednutí, což zaručuje dlouhou životnost produktu.
    • Lehkost: Křeslo je navrženo tak, aby bylo lehké a snadno přenosné, což oceníte při cestování k vodě.

    Pohodlí a Ergonomie

    Díky ergonomickému tvarování a kvalitnímu polstrování vám **křeslo** poskytne skvělé pohodlí i během dlouhých hodin strávených při rybaření. Křeslo je navíc vybaveno opěrkou, která podporuje vaši páteř a snižuje únavu.

    Jak Křeslo Využívat

    **Křeslo Mivardi CamoCODE Quattro** můžete využít nejen při rybaření, ale i na camping, festivaly, nebo jednoduše při relaxaci na zahradě. Je ideální volbou pro všechny, kdo ocení kombinaci funkčnosti a estetiky.

    Závěr

    Pokud hledáte **křeslo**, které nabízí komfort, styl a funkcionalitu, Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro je skvělou volbou. Investice do tohoto produktu se vám vrátí v podobě bezstarostných a příjemných chvil strávených v přírodě.

    rybareni

    ➡️ DO OBCHODU

    Často kladené dotazy o Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro

    Jaká je hmotnost křesla Mivardi CamoCODE Quattro?

    Křeslo Mivardi CamoCODE Quattro váží přibližně 6,5 kg, což zajišťuje snadnou manipulaci a přenášení.

    Jaké má křeslo rozměry?

    Rozměry rozloženého křesla jsou 80 x 60 x 42 cm. Sklopené křeslo měří pouze 80 x 60 x 20 cm.

    Je křeslo skládací?

    Ano, křeslo Mivardi CamoCODE Quattro je skládací, což usnadňuje jeho přepravu a uskladnění.

    Jaký materiál je použit pro potah křesla?

    Potah křesla je vyroben z kvalitního, odolného a voděodolného materiálu, který zajišťuje pohodlí a dlouhou životnost.

    Je křeslo vhodné pro rybaření?

    Ano, křeslo je ideální pro rybaření díky své stabilitě a pohodlnému posezení, které umožňuje dlouhé čekání na úlovek.

    Jaké jsou možnosti nastavení?

    Křeslo Mivardi CamoCODE Quattro nabízí možnost nastavení výšky nohou, což umožňuje přizpůsobení terénu a zajištění maximální stability.

    rybareni

    ➡️ DO OBCHODU

    Shrnutí Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro

    • Design a materiály: Moderní camo vzor, robustní konstrukce.
    • Pohodlí: Ergonomické sedadlo s extra polstrováním.
    • Nastavitelnost: Možnost výškového nastavení a sklápění opěrky.
    • Odolnost: Vysoce kvalitní materiály odolné vůči povětrnostním vlivům.
    • Transport: Skládací design pro snadnou přepravu a skladování.
    • Nosnost: Vysoká nosnost, vhodné pro široké spektrum uživatelů.
    • Všestrannost: Ideální pro rybaření, kempování a další outdoorové aktivity.

    Produkty začky SHIMANO

    Tipy k vodě 🎣

    Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

    Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

    Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

    Recenze

    Zatím zde nejsou žádné recenze.

    Buďte první, kdo ohodnotí „Mivardi Křeslo CamoCODE Quattro – recenze“

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU