Čtvrtek, 27 srpna, 2026
Home Čluny a motory Tašky, batohy a pouzdra JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag – recenze a zkušenosti

JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag – recenze a zkušenosti

JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag je ideální volbou pro rybáře, kteří hledají praktické a odolné úložiště pro své rybářské vybavení.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag je skvělým doplňkem pro každého rybáře, který hledá praktický a odolný způsob, jak přepravovat a chránit své rybářské náčiní. Toto kvalitní pouzdro nabízí dostatek prostoru pro uložení vašich prutů, cívek, návnad a dalšího vybavení a zároveň vám poskytuje ochranu před poškozením. Díky svému designu a konstrukci je ideálním společníkem pro každou rybářskou výpravu. V tomto článku se podíváme blíže na vlastnosti a funkce, které JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag nabízí a jak vám může pomoci zlepšit vaši rybářskou dovednost.

➡️ DO OBCHODU

Taška Defender II Tackle Bag je ideální pro skladování menších rybářských potřeb a drobností!

Díky několika přihrádkám nabízí nekonečné možnosti třídění vašeho vybavení. Taška je vybavena nastavitelným popruhem a klipem, takže ji můžete použít i jako ledvinku při stalkingových nebo rovingových výpravách. Navíc ji lze rozdělit na dvě samostatné tašky, což vám umožní zredukovat vybavení pro kratší a méně vybavené sezení.

  • Více přihrádek: Možnost flexibilního uspořádání drobných rybářských potřeb.
  • Nastavitelný popruh a klip: Umožňuje nosit tašku jako ledvinku, ideální pro stalking nebo roving.
  • Možnost rozdělení: Lze ji rozdělit na dvě samostatné tašky pro menší a efektivnější výbavu během kratších sezení.

 

Tato taška je skvělým řešením pro rybáře, kteří potřebují efektivně organizovat a snadno přenášet menší rybářské vybavení během různých typů výprav.

JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag
Hodnocení našich zákazníků

98%

Rozměr 28x15x15 cm
Výrobce JRC
Druh rybolovu Kaprařina
Parametry

➡️ DO OBCHODU

O JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag

JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag je skvělým řešením pro rybáře, kteří cestují a potřebují bezpečně uložit své rybářské vybavení. Tato taška je vyrobena z odolného materiálu a nabízí dostatek prostoru pro uložení prutů, cívek, návnad a dalšího příslušenství.

Vlastnosti JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag:

  • Odolný materiál: Taška je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který ochrání vaše vybavení před poškozením.
  • Dostatek prostoru: S různými kapsami a oddíly, taška poskytuje dostatek prostoru pro uložení všech potřebných rybářských potřeb.
  • Pohodlné nošení: Díky polstrovaným ramenním popruhům je taška pohodlná na nošení i při delších cestách.

Pro více informací o JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag si můžete přečíst recenzi na této stránce.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

Časté otázky o pouzdru JRC Defender II Tackle Bag

1. Jak velký je tento tackle bag?

Toto pouzdro má rozměry 50cm x 30cm x 30cm, což poskytuje dostatek místa pro uložení vaší rybářské výbavy.

2. Jaké jsou materiály, ze kterých je tento tackle bag vyroben?

Pouzdro JRC Defender II Tackle Bag je vyrobeno z vysoce odolného materiálu, který je voděodolný a odolný vůči poškození.

3. Kolik přihrádek a kapes má tento tackle bag?

Tento tackle bag má celkem 5 přihrádek a 2 kapsy, což vám umožní efektivně uspořádat vaši rybářskou výbavu.

4. Je tento tackle bag vhodný pro přepravu rybářského náčiní?

Ano, JRC Defender II Tackle Bag je navržen tak, aby byl ideální pro přepravu rybářského náčiní a pomůcek, jako jsou pruty, navijáky a návnady.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

  • JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag je kvalitní a odolná taška určená k uložení rybářského náčiní
  • Taška má dvě velké hlavní kapsy s prodlužovacími zipy pro snadný přístup k vybavení
  • Obsahuje také vyjímatelnou roušku, která poskytuje extra ochranu pro váš náčiní
  • Materiál tašky je voděodolný a odolný proti poškození, což zajišťuje dlouhou životnost
  • Přenášení tašky je pohodlné díky nastavitelnému popruhu přes rameno a dvěma rukojetmi na horní části tašky

Tašky, batohy a pouzdra

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JRC Pouzdro Defender II Tackle Bag – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU